Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

Rozrywkowe

Rozrywkowe

Dla tych, którzy internetowe zarabianie traktują z lekkim przymrużeniem oka, a monotonia zarabiania przedstawionymi wcześniej sposobami jest nużąca i woleliby połączyć je z rozrywką, także można coś znaleźć.
Istnieją systemy spełniające te wymogi, łącząc przyjemność gier, czy wykonywania zadań z zarabianiem.

Prizee

Francuski system istniejący już od pięciu lat i zawierający dużą ofertę ciekawych gier opracowanych w technologii Flash.
Grając w darmowe gry, gromadzi się pieniądze, które można otrzymać w postaci czeku lub przeznaczyć na płatne gry, albo wymienić na artykuły w firmowym sklepiku. Prizee wysyła je do Polski na własny koszt i wiele osób może się już pochwalić takimi przedmiotami jak filmy DVD, joysticki, discmeny, radyjka, zabawki i inne gadgety. Portal ma dwie wersje językowe, francuską i angielską.
Prizee ma swoich fanów spotykających się na forach tematycznych. W internecie można spotkać też wiele stron www o Prizee, często ozdobionych kolorowymi stworkami - postaciami z Prizee.

Opis w Poradniku Prizeee.pl

Poradnik Prizee, sklep i forum dla graczy

Warto odwiedzić też Forum Prizeee.pl i zajrzeć do sklepiku.

Clixies

Firma płacąca za wypełnianie ankiet, wykonywanie zadań, zapisy do firm.
Swego czasu wielki hit, dziś już spowszedniały, ale dość interesujący.
Po rejestracji, by rozpocząć zarabianie, należy ściągnąć do komputera clixies toolbar. W nim pojawiają się oferty zadań do wyboru o określonej wartości. Stawka za nie zwiększa się wraz z iloscia poleconych. Po wybraniu należy wykonać wymagane czynności, po zakończeniu których następuje informacja o powiększeniu stanu konta.

Q.O.G.- Quest Of Galaxies

Strategiczne gry za lose, czyli LoseQog.de i LoseQog2.de, łączą zarabianie lose z pasjonującą grą.
W nieskończoności wszechswiata pełnym galaktyk grupy odkrywców różnych ras i z różnych zakątków przestrzeni kosmicznej poszukują nowych planet do zasiedlenia oraz surowców potrzebnych do rozwoju. Jak zazwyczaj w życiu, rozwój i wojny przeplatają się ze sobą.
Gry zyskały wielką ilość fanów z różnych państw, łączących się w przymierza, zawierających kolejne sojusze.
Miłośnicy gier komputerowych mogą nie tylko grać, ale jednocześnie zarabiać lose, wirtualną walutę którą można spieniężyć, lub wydać w systemach opartych na lose, lub opłacić nią niektóre potrzeby.