Polecane

clixsense.com

 INFO

Grudzień 2007

31.12.2007

Wszelkiej pomyślności
w Nowym 2008 Roku,
odkrycia nowych form zarabiania
i wysokich zarobków
życzy
Net-Zarabianie.


Net-Zarabianie

 • W ostatnim dniu starego roku czas nie tylko na życzenia, ale i na garść zaległych informacji.
  Okres świąteczny to czas stagnacji i odczuwalnego spadku aktywności getpaidowców.
  Co działo się w ciągu ostatnich dwóch tygodni?

Forum Virtual Cash

 • Na Forum Virtual Cash po raz drugi odbywają się Szuwary.
  Użytkownicy Forum Virtual Cash w drodze głosowania wybierają laureatów Szuwary 2007 z kandydatur nominowanych wcześniej w różnych dziedzinach getpaidu.

EarlyCash

 • Od 10 stycznia 2008 przez pewien czas programem zajmować się będzie tylko jeden z adminów, SCO
  Wraz z życzeniami świątecznymi uczestnicy Early Cash otrzymali od adminów załącznik 0,5 grosza.
  Załącznik o takiej samej wartości w dzisiejszych życzeniach noworocznych.

Programy Cash-Ad-Team

 • Przed wyjazdem na urlop z okazji Świšt Bożego Narodzenia Admin obdarował uczestników swoich programów załącznikiem do życzeń.
  • w CentrumBiznesu 2 grosze
  • w Dolarku cały 1 cent
  • w EuroBiznesie 1 eurocent
  • w StrefieBiznesu 0.5 centa

netReklama

 • Admin netReklama do życzeń świątecznych dołączył prezencik o wartości 0,5 gr.
  W programie zlikwidowano wynagrodzenie punktowe. Trwa konkurs na poleconych.

Reklamówka

 • 1 stycznia 2008 r. nastąpi zmiana warunków Konkursu na poleconych.
  Konkurs zostanie podzielony na 2 etapy:
  Pierwszy do 750 aktywnych uczestników, drugi do 1500 aktywnych uczestników.

ImperiumReklamy

 • Admin Imperium Reklamy coraz rzadziej daje znać o swojej obecności. O Bożym Narodzeniu jednak nie zapomniał, składając uczestnikom życzenia. Załącznik do życzeń miał wartość 1 gr

AdBux

 • Po dość długim okresie zawirowań, polowaniu na znikające linki i zniechęceniu części użytkowników, w grudniu AdBux ustabilizował się wracając do dawnego dobrego zwyczaju.
  Obecnie na każdego czeka codzienna, stała i dostępna każdemu porcja reklam.

C.K. Norwid

"... Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie..."

Wesołych Świąt
Bożego Narodzenia
życzy
Net-Zarabianie

24.12.2007

Net-Zarabianie

 • Czytelników serwisu najmocniej przepraszam za tymczasowy brak newsów i kontaktu.
  Przerwa spowodowana jest wymianą sprzętu i problemem z dostępem do internetu.

 • Bieżące wypłaty:
  wypłata z Centrum Biznesu
  wypłata z Dolarka

13.12.2007

Ogólnie

 • Finisz roku 2007 pod znakiem zadyszki w getpaidzie.
  Trudno stwierdzić, czy znaczny spadek aktywności nie tylko uczestników systemów ale i samych webmasterów jest wynikiem gorącego okresu w szkołach i na studiach, zbliżających się świąt i kończącego się roku, czy też wypalenia się, braku twórczych pomysłów i zmęczenia powodującego stagnację.
  Nie wygląda to dobrze, z większości pewnych i stabilnych systemów wieje nudą, nowe, które zdawały się mieć potencjał, równie nudnie powielają wzorce i nie wykazują kreatywności.
  Brak zdrowej konkurencji dla dobrych programów skutkuje ich marazmem i skostnieniem.
  Sytuację nieudolnie próbują wykorzystać twórcy poślednich programików kiepskiej jakości, których nawet najlepsi, a znudzeni promotorzy nie są w stanie wywindować, oraz zupełnie badziewnych wynalazków typu "do reklam" czy "bez minimum", na szczęście nie mające takiej siły przebicia, by do reszty pogrążyć uśpiony rynek.
  Zagraniczne PTR'y przysypiają, w surfbarach jeśli zmiany, to na gorsze, w polskich programach z braku lepszych pomysłów i być może dla zmniejszenia zobowiazań wobec uczestników, jedynym wydarzeniem fala e-mailowych cheatlinków, przy czym trend nie omija również sekcji PTC.
  I tak:

EuroBarre

 • Surfbar nie tylko nie odstępuje od konsekwentnego sprawdzania obecności przy monitorze, co choć zrozumiałe, skutkuje jednak namacalnym spadkiem aktywności uczestników, ale obniżył wartość i tak nielicznych e-maili bonusowych.

SmartBarre

 • SmartBarre, obiecujący surfbar ze świetnym przelicznikiem, uparcie trzyma się technologii uniemożliwiającej części zainteresowanych jego instalację, u pozostałych zaś wywołującej błędy systemu, włącznie z samoczynnym wyłączaniem się programu.

Skarbonka

 • W Skarbonce Konkurs aktywności w głównej mierze polega chyba na logowaniu się do systemu, bo w sekcji PTC trudno się nią wykazać.
  W skrzynce pojawił się zapowiadany e-mail o ujemnej wartości.

Banknocik

 • Młody program zadziwia wprawdzie ilością reklam, jednak zaniepokojenie wzbudza fakt, że w zestawie często przewaga reklam samej adminki.
  Czy kwoty wpływające od zewnętrznych reklamodawców będą na tyle wysokie, by zapewnić wypłacalność, gdy uczestnicy dojdą do progu wypłaty trudno wyrokować, aczkolwiek czas to jeszcze dość odległy i wiele może się wydarzyć.
  Tymczasem w Banknociku pojawił się cheatowy e-mail, a w sekcji PTC pomiędzy płatnymi linkami cheat-link utrudniający klikanie.

eKasa

 • Tu również wyemitowano e-mail z linkiem ujemnym o wartości zbyt wysokiej, jak na możliwości zarabiania w tym programie.
  Kliknęłam go z zainteresowania zarówno tekstem jak i samą konstrukcją, z przyczyn niezależnych nie zdążyłam zamknąć, aczkolwiek doświadczenia nie żałuję :-)

Reklamówka

 • W Reklamówce ujemny link pojawił się w sekcji PTC. Tu umieszczony przyzwoicie, na końcu zestawu.
  Niestety, sam zestaw skurczył się zastraszająco, podobnie jak ilość płatnych e-maili.
  Jeszcze niedawno w rankingach wymieniało się dobre programy na skrypcie CC i wśród nich jako wyjątek Reklamówkę na skrypcie KasaGPT, po czym następowała długa przerwa przed listą drugiej a może i dalszej ligi.
  Mimo podniesienia wartości reklam, ostatnie huśtawki nastrojów admina i niezdecydowanie co do dalszego kierunku spychają program na coraz dalsze miejsce. Szkoda.

mReklama

 • Przebudziło się jedno z zombie.
  Admin mReklama zdobył się wprawdzie na kilka słów samokrytyki i uregulował zaległe wypłaty, jednak nie wypowiedział się konkretnie na temat hipotetycznej przyszłości programu.
  Z niejasnego stwierdzenia "...ciezko mi powiedziec, niemniej postram sie zrobic jaknajlepiej dla Was..." nic nie wynika, takich wielokrotnie słychać było wiele bez widocznych efektów.
  Na podstawie wzrostu ilości reklam, w tym w PTC, trudno wyciągnąć optymistyczne wnioski, nie wiedząc, czy są to reklamy zaległe i bieżące przyznane uczestnikom w ramach odszkodowania, czy faktycznie właściciel mReklama ma zamiar wybudzić system z hibernacji.

Net-Zarabianie

08.12.2007

Cashdelight

 • Aileen, właścicielka Cashdelight informuje o obniżeniu wymaganego progu aktywności z 10% do 5% oraz o rozpoczętym dzisiaj Konkursie na poleconych.
  Referal Contest trwać będzie do osiągnięcia przez program liczby 8.500 uczestników.
  Pula nagród wynosi 400$, a w rozbiciu na poczególne miejsca w konkursie: 100, 80, 60, 40, 20 i 10$

06.12.2007

HopToCashEmails

 • Kangurek, jak wszyscy określają ten program z powodu sympatycznych torbaczy w logo, 8 grudnia obchodzi drugie urodzinki.
  Lisa, jego właścicielka, ogłasza, że na supportowym forum w tym dniu będzie wiele konkursów i nagród.
  Ponadto do końca roku duża obniżka cen upgrade.

Programy Cash-Ad-Team

 • We wszystkich programach Pampersa (CentrumBiznesu, Dolarek, EuroBiznes, StrefaBiznesu) uczestnicy mieli szansę na odnalezienie i otrzymanie ukrytych mikołajkowych prezentów.
  Niektóre bardzo cenne, (np.10$ w StrefieBiznesu) inne mniej, ale wyszukiwanie dostarczyło sporo emocji.
  Szkoda, że admin przedwcześnie zdradził zamiar, wskutek czego nie wystarczyło dla wszystkich, a niektórzy zgarnęli po kilka.
  Była to pierwsza taka zabawa i gdyby miała wejść do stałej tradycji, zapewne należałoby dokładniej ją zaplanować, niemniej Pampersowi za szeroki gest i coraz cieplejszy klimat w jego programach wyrazy wielkiego uznania.

Net-Zarabianie

04.12.2007

EuroBarre

 • W EuroBarre przeliczono punkty za listopad.
  Wartość przelicznika spadła, za 1000 pkt naliczono 6,99 eurocenta.

03.12.2007

Skarbonka

 • W Skarbonce, jednym z najsolidniejszych polskich programów z dość wysokim minimum, ale w którym wartość licznych reklam nie spada poniżej jednego grosza, zapowiedź zimowego konkursu aktywności i ujemnego linka w najbliższym czasie.
  Link o ujemnej wartości to weryfikacja uwagi uczestnika, stosowana okresowo przez wiele programów. Słuszna poniekąd, skoro tyle osób przyzwyczajonych do hurtowego PTP ma nawyk bezmyślnego klikania
  Na czym jednak ma polegać konkursowa aktywność w ciągu dwóch miesięcy, jeśli w sekcji PTC reklama jest rzadkością? Tajemniczo to wygląda, podobnie jak wspomniane półgębkiem atrakcyjne nagrody.

OurPTR2

 • W uroczym malutkim programie sympatycznej Esperanzy od kilku dni przedsmak świątecznej atmosfery i pierwsze prezenciki.
  Tradycyjnie już do przeczytania historia Świętego Mikołaja, którego namacalną obecność odczuwa się przy odbiorze reklam. A to e-mail o wartości pełnego centa, a to bucikowa loteryjka.
  W dziewięciu bucikach raz na 24h zwykłe reklamki o nominale 0,25c, ale... wśród nich ukryte niespodzianki. Klikniesz sobie spokojnie pantofelek czy but narciarski, a tu ni stąd ni z owąd słyszysz znajomy okrzyk: "Woohoo, Sinterklaas left you a present!!! He sent Zwarte Piet to put 5 (różnie) cent into your account!"
  Dziś zawołał do mnie dwa razy, a konto wzbogaciło się o 15c :-)
  A co w polskich programach?

Banknocik

 • Banknocik to pierwszy z programów, w których pojawiły się świąteczne dekoracje. Kołyszą się dzwonki. Czy sygnalizują coś więcej niż stała, codzienna solidna porcja porcja PTC?

StrefaBiznesu

 • Tu z kolei poważni biznesmeni przywdziali mikołajkowe czapki, a zaprzęg reniferów zmierza w wielkim pędzie. Może rozlegnie się głośne: Hoo, Hoo!!! szczodrego Mikołaja?
  Kto wie, jeśli wszyscy byli grzeczni... :-)

Net-Zarabianie

01.12.2007

AdBux

 • W AdBux zrezygnowano z reklikalności linków reklamowych.
  Admin AdBux tłumaczy swoją decyzję troską o korzyść reklamodawców, stwierdzając, że płacą oni za unikalne wejścia na reklamowane strony, a dotychczas większość wykupionych odsłon wyklikiwana była wielokrotnie przez tych samych odbiorców. Tyler ma nadzieję, że zmiana pozwoli na zwiększenie ilości reklamodawców i obniżenie cen reklam.

Money Cash Bar

 • Przelicznik punktów za listopad nieznacznie wzrósł.
  Za 1000 punktów naliczono 5,15 eurocenta.

SmartBarre

 • Przelicznik punktów za listopad spadł w stosunku do ubiegłego miesiąca.
  Za 1000 punktów naliczono 10,00 eurocentów.

Net-Zarabianie