Polecane

PustaMiska - akcja charytatywna

 INFO

Grudzień 2006

31.12.2006

Żegnając stary rok...

 • Odchodzi rok 2006, niełaskawy dla getpaidu od pierwszych miesięcy i obfitujący w niespodzianki.
  Konsekwentne działania Google w eliminacji getpaidu ze sfer zarabiania, zawirowania w procesorach płatniczych, odmawiających świadczenia usług programom getpaidowym i zmuszających je do zmian strukturalnych spowodowały wyraźny kryzys.
  Sporo programów odeszło w niebyt, inne by przetrwać drakońsko ograniczyły możliwość zarobków i poziomy poleconych, epokę wyszukiwarek zastąpiły programy PTP, mija przysłowiowe pięć minut programów pseudoinwestycyjnych.
  O ile światowy getpaid radzi sobie nienajgorzej, stwarzając uczestnikom z krajów zaliczanych do pierwszych stref niezłe warunki zarobkowe, to rynek ten swoim zainteresowaniem nie obejmuje krajów Europy Środkowej i Wschodniej, a przynależność Polski do Unii i wyczekiwany dostęp do PayPal niewiele zmieniają na korzyść.
  Zawiódł też europejski getpaid, który zdawał się alternatywą, wykluczenie Polaków z większości francuskich surfbarów, zamrożenie na blisko rok płatności przez EuroBarre i zawieszenie ich od pół roku przez Klamm uświadomiły, jak niewiele jest stabilnych programów europejskich oferujących zarabianie z pewnością zapłaty.
  Rodzimy, polski getpaid oferuje jeszcze mniej. Zaledwie kilka programów można obecnie uznać za wiarygodne i stabilne. Wśród nich praktycznie nie ma nowych.
  Czy zbliążający się spiesznym krokiem Nowy 2007 Rok przyniesie pomyślne zmiany? Miejmy nadzieję, że tak.

Zmian na lepsze,
nowych możliwości zarabiania
i wszelkiej pomyślności
w Nowym 2007 Roku
życzy
Net-Zarabianie.24.12.2006

M.Ilnicka
Opłatek wigilijny
Łamię się z Wami dziś opłatkiem białym,
Wy wszyscy moi dalecy czy bliscy
Wy, co za błędnej gwiazdy ideałem
Po świecie się rozproszyli całym.
Wy co pijecie z rzek lodowych zdroi
Wy wierni, mocni, wytrwali- Wy wszyscy,
Których rząd jasny przed wzrokiem mi stoi,
Związani ze mną węzłem wiecznie trwałym,
Z Wami się łamię dziś opłatkiem białym...
Dla tego, co nam w nędz i trosk powodzi
Zostaje jasnym, czystym i wspaniałym
Łamię się z Wami dziś opłatkiem białym...

Wesołych Świąt
Bożego Narodzenia
życzy
Net-Zarabianie

22.12.2006

Net-Zarabianie

 • Okres przedświąteczny nie obfituje w wydarzenia godne odnotowania, czyli jest tak, jak być powinno - miło i spokojnie :-)
  Webmasterzy dobrych programów starają się czas ten dodatkowo uprzyjemnić, dokonując wypłat.
  Tym razem wypłata z We All Get Paid i random świąteczny z OurPTR2.

20.12.2006

Net-Zarabianie

 • Serwis Net-Zarabianie w tym miesiacu zaliczył pierwszy i wchodzi w drugi rok istnienia.
  Czytelnikom i subskrybentom serdecznie dziękuję za odwiedziny, okazywaną sympatię i cenne uwagi.

Sunrise Paid Emails

 • Od dziś w Sunrise zgodnie z zapowiedzią, przerwa świąteczna. Niemniej miłą przedświąteczą piąta już wypłata, tym razem częściowa, z jednego z ulubionych programów.

Krak Mails

 • Częściowa, zaległa od miesięcy wypłata także z Krak Mails. Webmaster na stronie programu testowo wprowadził listę uczestników, którzy otrzymali wypłaty w grudniu, prawdopodobnie będzie uzupełniona o dane z innych miesięcy.
  Szkoda, że nie ma listy oczekujących, by ci, którzy czekają, mogli obserwować tempo w jakim przesuwa się kolejka.

13.12.2006

Skarbonka

 • Webmaster Skarbonki niespodziewanie zmienił warunki uczestnistwa w programie, podnosząc próg minimum niezbędnego do wypłaty do niebagatelnej kwoty 25.00 PLN
  Zmiana wyjątkowo niekorzystna dla przeciętnego uczestnika.
  Program przez długi czas cieszył się ogromną popularnością właśnie ze względu na przyjazne warunki i przystępne minimum.
  Na tle większości programów, w których obniża się próg wypłaty, decyzja właściciela Skarbonki nieprzyjemnie zaskakuje a tłumaczenie jej jako przejawu troski brzmi mało przekonywująco.
  Drastyczne posunięcie wskazywałoby raczej, że zbyt duża liczba uczestników osiągnęła minimum, a webmaster widząc, iż nie sprosta wypłatom, odsunął je na czas nieokreślony, licząc zapewne na rezygnację wielu uczestników i wydanie zgromadzonych środków na reklamy.
  Zmieniona została też szata graficzna programu, obecnie oszczędna w kolorach i przejrzysta, co wydaje się dobrym posunięciem, bo strona zyskuje na szybkosci ładowania i sprawia wrażenie bardziej profesjonalnej, choć to juz tylko kwestia gustu.

Bold Bytes

 • Szósta wypłata z ulubionego programu wpłynęła właśnie na konto i znów nie udało się osiągnąć minimum.
  W ciągu ostatniego tygodnia skasowano wiele kont nieaktywnych i zawieszonych, których właściciele nie skontaktowali się w określonym czasie z webmasterkami.
  Warto przypomnieć, że uczestnik zobowiązany jest do aktywności przynajmniej raz na 20 dni.

09.12.2006

Dolarek

 • Dolarek od dziś ma nowego właściciela, o czym w pożegnalnym e-mailu informuje Edi, dziękując za dotychczasową współpracę.
  Dzisiaj został zredukowany do trzech poziomów system referencyjny
  Obecnie jest to 8, 4, 1%.
  Dzisiejszy dzień okazał się też dniem wypłat z Dolarka, także i na moje konto wpłynęła wypłata..
  Edi przed odejściem zrealizował wszystkie oczekujące wypłaty. Miejmy nadzieję, że nowy właściciel będzie równie sumienny.

04.12.2006

Bold Bytes

 • W kolejnym przesympatycznym programie powiew świątecznej atmosfery.
  Już tradycyjnie w Bold Bytes do nabycia bożonarodzeniowe paczki-niespodzianki dostęne nie tylko za gotówkę i dla każdej kieszeni, ale także z własnych zarobków.
  Paczki-niespodzianki w obu programach Lorelle zwykle przekraczają faktyczną wartość. W zawartości oprócz pakietów reklam można znaleĄć bonus pieniężny a nawet upgrade. Jak tu nie cenić programów, w których jest zawsze miła atmosfera i nie sposób się nudzić? :-)
  Niewiele jest takich. Z polskich nie znam żadnego. Szkoda.

03.12.2006

Our PTR 2

 • W Our PTR 2 już czuje się nadchodzące święta. Esperanza zabawiła się w Świętego Mikołaja i obdarowuje swoich membersów drobnymi prezencikami. Ukrywają się one pod linkiem w okolicznościowym e-mailu, z którego można dowiedzieć się o mikołajowej tradycji i raz na dobę przez pięć dni wylosować prezencik klikajac w jeden z mikołajkowych obrazków.

Sunrise Paid Emails

 • Miesięczne obchody urodzin Sunrise skończyły się i program powoli wraca do powszedniości. Ubywa Personal PTP a Contest PTC zmienił charakter. Obecnie losowanie odbywa się co 100 000 (sic!) klików ale wygrana wynosi 25.00 $ :-)
  Przesuwa się nieco kolejka oczekujących na wypłaty.
  Lorelle zapowiada przerwę świąteczną trwającą od 20 grudnia do 2 stycznia. W tym okresie sekcje: redemption, adveritse i sign up nie będą czynne.

01.12.2006

Net Kieszonkowe

 • Ravqucik obniżył dzisiaj próg wypłaty z 20 PLN na 15 PLN. Zmiana ta była zapowiadana kilka miesięcy temu, więc choć ucieszyła, nie zaskoczyła.
  Natomiast naprawdę miłą niespodzianką jest fakt podwyższenia procentu od zarobków poleconych z 18% na 25%.
  Net Kieszonkowe obchodzi dwulecie istnienia.
  Z tej okazji
  Ravqucikowi i Net Kieszonkowe wszystkiego najlepszego :-)

Ogród Reklam

 • Zaskakująca informacja na stronie Ogrodu Reklam. Program w dniu 5 grudnia przechodzi w ręce nowego właściciela. Uczestnicy mogą w nim pozostać na dotychczasowych warunkach, zachowując przywileje, downline i zarobki lub - jak zasugerowano wcześniej - przenieść swoje zarobki do Imperium Reklamy i skasować konto w Ogrodzie Reklam. Decyzja byłaby z pewnością łatwiejsza, gdyby wiadomo było kto będzie nowym właścicielem.

Money Cash Bar

 • Przelicznik za listopad wyniósł 5,11 eurocenta za 1000 pkt

Hi Money

 • Przelicznik za listopad wyniósł 14.16 eurocenta za 1000 pkt.