Polecane

sejfik.com

 INFO

Październik 2010


Net-Zarabianie

28.10.2010

AdBiznes i Web-ads

 • W AdBiznes i Web-ads przywrócono opcję dodatkowego zarobku, jakim jest płatne promowanie.
  Stawka PTP w obu serwisach jest taka sama - 1.50zl za 1000 kredytek.
  Być może przywrócenie PTP wzbudzi większe zainteresowanie tymi aktualnie świetnymi programami, zwłaszcza wśród zwolenników tej formy zarobku.

Surf-Barre

 • Admin Surf-Barre informuje, że ze względu na mające nastąpić 15 listopada zmiany w programie, do tego czasu wstrzymana zostanie konwersja punktów.
  Trwający konkurs SurfBonus zakończony zostanie również 15 listopada.
  Gry i nie zużyte kody przeniesione będą do nowego systemu Surf-Barre.
  Z chwilą uruchomienia nowej wersji programu wygasają statusy VIP.
  Usunięte będą multikonta oszustów, konta zdublowane oraz konta nieaktywne od 30 dni, o ile nie zaznaczono na nich urlopu.

24.10.2010

CashDelight i HappyPigMail

 • Jak co roku o tej porze uczestnicy CashDelight i HappyPigMail wesoło obchodzą Halloween, powiększając przy tym stan swego konta.
  Aileen tradycyjnie oferuje reklamy, wykorzystywane następnie w grach i zabawach, z których dochód przeznaczany jest na nagrody dla ich uczestników.
  Większość zabaw odbywa się bezpośrednio na łamach forum Affiliates Delight, do czego jednak niezbędna jest podstawowa znajomość języka i rejestracja na forum.
  Oferta zabaw jest szeroka: konkursy, quizy, zagadki, bingo, okolicznościowe ilustracje, kolorowanki i wiersze.
  Każdy może znaleźć tu coś dla siebie.
  Ci, którzy nie są uczestnikami forum i nie czują się na siłach sprostać językowo, także mają możliwość wzięcia udziału w zabawie.
  Wystarczy, że raz na 24h odwiedzą Nawiedzony dom, siedzibę duchów, wampirów, wiedźm i wilkołaków.
  Wokół domu i wewnątrz, w kolejnych pomieszczeniach zdobyć można liczne i atrakcyjne nagrody - pieniądze, punkty i reklamy.
  Trzeba bacznie się rozglądać i obserwować zmianę kursora myszy. Nagrody są liczne i rozmieszczone w niespodziewanych miejscach i mogš zmieniać położenie.
  Oczywiście uczestnicy obu programów Aileen mogą liczyć na podwójną ilość nagród, ale i ci, którzy klikają tylko w jednym programie na pewno będą usatysfakcjonowani codziennym dodatkowym zarobkiem, bo zabawa potrwa ponad tydzien, a reklikalność wszystkich linków już po 24 godzinach.

20.10.2010

Sejfik

 • W Sejfiku został wprowadzony nowy typ reklamy zobowiązującej uczestnika do odwiedzenia określonej w timerze liczby podstron reklamowanej strony.
  Nie jest to novum, tego typu reklama z powodzeniem funkcjonuje w niektórych programach zagranicznych, a od blisko roku w polskich programach z grupy AdnoX.pl, widoczna zwłaszcza w kampanii reklamowej Targów Mieszkaniowych.
  Ten typ reklamy cieszy się powodzeniem wśród reklamodawców, którym zależy nie tylko na wywołaniu większego ruchu na reklamowanych stronach, ale także na zainteresowaniu odbiorcy treścią, której nie zobaczy na stronie głównej.
  Ze względu na wydłużony timer i konieczność aktywności na stronie, odbiór takiej reklamy wymaga jednak od uczestnika skupienia uwagi i poświęcenia większej ilości czasu.
  Tym samym taka reklama staje się uciążliwa, o ile nie jest opłacalna.
  W serwisach grupy Adnox.pl w zależności od wymaganej ilości podstron jest to reklama droższa dla reklamodawcy, ma też odczuwalnie wyższą wartość dla uczestnika, który za jej odbiór otrzymuje od 0,75gr do 2gr.
  W Sejfiku za odbiór reklamy z dwiema podstronami i timerem łącznym około 20 sekund uczestnik otrzymuje 0,35gr.
  Być może jest to jeszcze wersja próbna i wdrożeniowa, a wartość takiej reklamy zostanie podwyższona.
  Gdyby jednak miała pozostać z aktualnym wynagrodzeniem, dla uczestnika będzie nieopłacalna i uciążliwa.

10.10.2010

HeSays-SheSays, HopToCashEmails, ZodiacEmails

 • Bez zapowiedzi i zupełnie niespodziewanie zniknęły z sieci programy HeSays-SheSays, HopToCashEmails i ZodiacEmails, przy czym domena ZodiacEmails wygasła z dniem 23 września i została zaparkowana.
  W zasadzie można było się tego spodziewać zważywszy na fakt, że wszystkie programy miały ponad roczny poślizg w wypłatach. Ostatnie płatności na Paypal i Alertpay wykonane były we wrześniu 2009.
  Mimo tego nikt nie oczekiwał, że Lisa, od lat ciesząca się nienaganną opinią właścicielka tych programów zniknie bez słowa wyjaśnienia. Tym bardziej, że jeszcze w pierwszych dniach września na BeenPaid umieściła ofertę reklamową.

03.10.2010

Surf-Barre

 • W Surf-Barre przelicznik punktów utrzymał się na poziomie ubiegłego miesiąca.
  1000 wrześniowych punktów wyceniono na 8,00 eurocentów.
  W programie zapowiadane są duże zmiany. Trwają prace nad jego nową wersją (V2), wskutek czego w ostatnich dniach można było zaobserwować zakłócenia w funkcjonowaniu bara i dostępie do strony, a zalogowanie wymagało wygenerowania nowego hasła. Start Surf-Barre w nowej odsłonie przewidywany jest na 15 listopada.

Smart-Barre

 • W Smart-Barre przekonwertowano punkty za wrzesień.
  Za 1000 punktów naliczono 7,24 eurocenta.