Polecane

clixsense.com

 INFO

Październik 2009

29.10.2009

Skarbiec

 • Admin Skarbca uprzedził wczoraj uczestników, że nosi się z zamiarem sprzedaży tego programu, jak również dwóch pozostałych (ForsaPL.info, oraz Easy-Cash.pl) i szuka nabywców
  Decyzję swoją tlumaczy chęcią skupienia się nad sprawami o wyższym priorytecie, którym należy obecnie poświęcić całą uwagę.
  Krygierol zapewnia uczestników, że przed sprzedażą załatwi wszystkie bieżące sprawy. Oprócz realizacji wypłat dla uczestników opłaci także hosting i przedłuży ważność domen na przyszły rok.

27.10.2009

Banknocik

 • W najbliższych dniach, najprawdopodobniej na początku listopada nastąpi zmiana na stanowisku administratora programu.
  Dotychczasowa właścicielka, Milena, ze względu na wzrastające obowiązki rodzinne, wymagające dużej ilości czasu i uwagi rezygnuje nie tylko z Banknocika, ale także z uczestnictwa w getpaidzie.
  Nowym adminem i właścicielem Banknocika będzie Konradb, który dał się już poznać jako młody admin równie młodego programu Dukacik.
  Banknocik od poczatku swego istnienia należał do stabilnych i w pełni wypłacalnych programów.
  Czy utrzyma opinię i czy zmiana okaże się korzystna dla Banknocika i jego uczestników pokaże czas .

Net-Zarabianie

22.10.2009

CashDelight i HappyPigMail

 • W CashDelight i HappyPigMail tradycyjnie już obchodzi się Halloween.
  Z tej okazji Aileen przygotowała na forum atrakcyjne pakiety reklamowe, i zorganizowała piracke zabawy i gry pełne duchów i zoombie.
  Linki do gier znajdziesz na forum
  Do zdobycia:
  • nagrody pieniężne
  • darmowe reklamy
  • forum-punkty

  Jedną z gier jest kilkupoziomowa ''Piracka gra online'.
  W ciemną noc na morzu rozbił się piracki statek. Jeśli na falach znajdziesz unoszącą się czaszkę, dostaniesz się na wrak i raz na 24h będziesz mógł poszukać pirackich skarbów, które czekają na zdobywcę na każdym poziomie.
  Warunkiem przejścia na kolejny poziom jest znalezienia klucza.
  Zdobyte reklamy zamawiasz w formularzu, który pojawi się po kliknięciu w nazwę reklamy, a jako sposób zapłaty wpisujesz 'halloween surprise'.
  Zdobyte punkty, które umożliwią udział w innych grach, należy zgłaszać w specjalnym topiku na forum.

Net-Zarabianie

16.10.2009

ProfitAds

 • Administrator ProfitAds informuje, że na stronę programu dostał się wirus, (Trojan-Downloader.JS.Iframe.bwt) który nadpisał wszystkie pliki oraz zniszczył kopie zapasowe.
  Ocalała tylko baza danych, więc chyba trzeba będzie stworzyć program, grafikę, pliki html od nowa.
  Aktualnie z powodów osobistych (przeprowadzka i brak dostępu do internetu) trojan6 nic nie może zrobić, obiecuje jednak, że program wróci z zarobkami (stanem kont), ale na to trzeba czasu, więc nie wcześniej niż za około 2 tygodnie.

15.10.2009

Bez-minimum

 • Administrator Bez-minimum poinformował, że od 1 listopada bonus za rejestrację poleconego na pierwszym poziomie będzie obniżony o 1 grosz, czyli z 3 do 2 groszy.
  Podobnie jak wcześniej w Reklamapln, w opcjach wypłaty udostępnił Pre-paid.
  Misterangelo poinformował jednocześnie, że ze względu na podjętą pracę będzie mniej dyspozycyjny i aktywny w adminowaniu swoich programów.
  Pozostaje mieć nadzieję, że nie odbije się to negatywnie na ich jakości.

Programy Adnox.pl

 • Pampers, admin programów grupy Adnox.pl (Polskie CentrumReklamy, ImperiumReklamy, PulsReklamy, świat-Reklam i ZielonyMail) zapowiada na najbliższy weekend kasowanie kont uczestnikom, którzy wbrew regulaminowi założyli po kilka.
  Kto chce pozostać i zarabiać w tych programach, ma jeszcze szansę skasować je własnorecznie i pozostawić sobie jedno, w przeciwnym razie bezpowrotnie straci wszystkie konta i zgromadzone na nich zarobki.

Net-Zarabianie

 • Kolekcja polskich systemów w serwisie wzbogaca się o opis programu Click.Mail.

  Click.Mail od blisko roku konsekwentnie zmierza do czołówki polskich programów.
  Zarządza nim Netele, osoba skromna, niemniej w getpaidowym światku znana, najpierw z czołowych pozycji zajmowanych w konkursach aktywności, obecnie jako adminka, która wytrwałą pracą zdobyła szacunek i uznanie.
  Warto zainteresować się tym kameralnym i wciąż nielicznym programem, bo aktualnie należy do najbardziej stabilnych na polskim rynku.
  Click.Mail ma osiągalny próg wypłaty o wysokości 5,00 PLN, oferuje dwa poziomy poleconych: 20 i 5%, a co najważniejsze solidnie i systematycznie realizuje wypłaty, co można bez problemu stwierdzić widząc wciąż świeże wpisy na ogólnodostępnej liście.
 • Bieżące wypłaty:
  Reklamówka (po 2 dniach - ze mną admin rozliczył się do końca)
  AdBiznes (po 10 dniach)

13.10.2009

Reklamapln

 • W Reklamapln z dniem dzisiejszym został wydłużony regulaminowy czas realizacji wypłat.
  Obecnie wynosi 30 dni.
  Opcje wypłat zostały rozszerzone o Pre-paid (możliwość przeznaczenia pieniędzy na doładowanie telefonu).

Bez-minimum

 • Zapowiadany Turniej Master PTP nie wzbudził większego zainteresowania uczestników Bez-minimum.
  Prawdopodobnie nie mają ochoty sponsorować konkursu i zniechęcajacym czynnikiem okazał się warunek wpisowego, którego wysokość wydaje się nieadekwatna do liczby i wartości przewidzianych nagród.
  Projekt konkursu został zmodyfikowany, wpisowe obniżone połowę - do kwoty 2,50 zł, a start przesunięty na 1 listopada.

EarlyCash

 • Chociaż program od dawna nie jest polecany w serwisie a jego opis trafił do lamusa, dla porządku warto wspomnieć o zmianie właściciela EarlyCash.
  Kreatywna adminka magdalena beztrosko pozbyła się kolejnej z zepsutych zabawek, a zarazem podobnie jak wcześniej w przypadku Dolarka, odpowiedzialności za długi u oszukanych uczestników.
  Wątpliwe jednak, by zmiana na stanowisku dowodzenia była dla uczestników korzystna. Nowy admin na wstępie wg schematu podobnego jak w przypadku Dolarka wyzerował konta uczestników, twierdząc, że długów poprzedniczki nie ma obowiązku i zamiaru regulować.
  Ale czego można się spodziewać po kimś, kto jest świadomy sytuacji uczestników, a przejmuje program jedynie dla bazy i ewentualnie skryptu?

Reklamówka

 • Ten program także trafił już do serwisowego archiwum i wzmianka o nim jedynie dla porządku.
  Wszyscy już chyba przywykli, że chimeryczny admin Reklamówki z dnia na dzień zmienia koncepcje i decyzje.
  Aktualnie po raz kolejny (kto zliczy, który to już raz na przestrzeni ostatnich dwóch lat?) zapowiada próbę ratowania programu.
  Niewiele jednak pozostało osób, na których te zapowiedzi mogą jeszcze zrobić wrażenie. Uczestnicy na takie obietnice zdążyli się już uodpornić, bo jak dotąd nie miały pokrycia w rzeczywistości. Nieliczne i częściowe wypłaty zarobków nie wywołały ani entuzjazmu, ani lepszych notowań Reklamówki i samego admina.

Net-Zarabianie

07.10.2009

Sejfik

 • Wytrwałych klikaczy Sejfika na pewno ucieszy wiadomość o podniesieniu o 50% wartości punktów.
  Aktualnie stawka za 1 punkt wynosi 0.00015 zł.

  Sejfik wraz z Radiem Zakaz przygotował też konkurs, który odbędzie się 11.10.09. w godzinach 09:00 - 23:00.
  W tym czasie prezenterzy podawać będą hasła konkursowe, które należy zebrać, podpisać imieniem oraz nickiem z sejfika i wysłać e-mailem na adres: sejfikparty@radiozakaz.pl.
  Do wygrania 3 specjalne, terminowe członkostwa VIP w Sejfiku.

03.10.2009

Bez-minimum

 • W programie Bez-minimum zapowiadany jest nowy konkurs.
  Konkursy popularyzujące system zazwyczaj stanowią atrakcję i miłe urozmaicenie, ale nawet w czasie marazmu i recesji w getpaidzie rzadko odbiera się je jako wydarzenie.
  O tym jednak warto wspomnieć, bowiem ma to być konkurs płatny, zatem jego koszt poniosą uczestnicy.
  Aby uczestniczyć w Turnieju Master PTP należy uiścić opłatę nazwaną 'wpisowe' w wysokości 5,00 PLN, a następonie zdobywać punkty promując program specjalnym linkiem, czyli ponieść kolejny koszt wykupując reklamy.
  Dla pięciu osób z najwyższą ilością punktów przewidziano nagrody w postaci czasowego premiowanego uczestnictwa, a punkty zebrane w konkursie przez każdego z uczestników mają być wymienione wg przelicznika 0.02 PLN za 100 punktów.

Programy Adnox.pl

 • W czterech programach z grupy Adnox.pl - ImperiumReklamy, PulsReklamy, Świat-Reklam i ZielonyMail - ich admin zrezygnował z miesięcznych 'Konkursów klikacza'.
  Admin obiecuje, że 'W zamian za to na początku każdego miesiąca zostanie wybrana grupa najaktywniejszych klikaczy (około 50 osób), spośród których zostaną rozlosowane nagrody w postaci dodatków pieniężnych do konta, reklam oraz pakietów VIP'.

Surf-Barre

 • W Surf-Barre przeliczone zostały punkty za wrzesień.
  Za każde1000 punktów naliczono 11,00 eurocentów.

Smart-Barre

 • Przelicznik punktów w Smart-Barre ponownie spadł.
  Jego wartość za wrzesień wyniosła 7,57 eurocentów za 1000 punktów.

Net-Zarabianie