Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Październik 2008

30.10.2008

CashDelight i HappyPigMail

 • Tak wyśmienitej zabawy, jak Halloween zorganizowany przez Aileen w CashDelight i HappyPigMail już dawno nie było.
  W menu pojawił się link TRICK OR TREAT! WIN CASH & PRIZES! przez który wchodzi się na forum wprost do halloweenowego tematu.
  Pod introdukcją znajduje się link ENTER IF YOU DARE przenoszący do STRASZNEGO DOMU, w którym odwiedzając siedzibę duchów, wampira i czarownicy zdobyć można liczne i atrakcyjne nagrody. Trzeba jednak trochę się natrudzić i bacznie obserwować kursor myszy, bo nagrody rozmieszczone są w wielu miejscach i bardzo sprytnie poukrywane - wokół domu i wewnątrz, gdzie trzeba przeszukać Living room, Vampire's Bedroom i Vitch's lair.
  Do zdobycia:
  • nagrody pieniężne od 0.5 do nawet 5c
  • reklamy (ukryte pod linkami gdy pojawiają się dynie)
  • linki do konkursów i krzyżówek na forum
  Jeżeli uczestniczy się w obu programach Aileen, można liczyć na dużą ilość nagród, jeśli w jednym - jest ich mniej. Warto, bo zabawa trwa, a reklikalność wszystkich linków juz po 24 godzinach.

ProfitAds

 • Właściciel ProfitAds, prezes49, od kilku miesiecy nie pojawia się w internecie, drugi z adminów, recian, dotychczas ograniczał się jedynie do sprzedaży i wysyłki reklam.
  Obecnie program przejmuje Markonix i zapowiada zmiany w warunkach uczestnictwa oraz zobowiązuje się do rozliczenia Konkursu na poleconych

Reklamówka

 • W Reklamówce kolejne zmiany.
  Między innymi:
  • zmiana wartości Platnych linków konkursowych z 0,04gr-0,06gr na 0,05gr-0,10gr
  • nowa sekcja zarobkowa Punktowe linki, do której dostęp od 2 grudnia ma być płatny
  • możliwość posiadania w programie dwóch kont

Net-Zarabianie

21.10.2008

Web-Ads

 • W WebAds nastąpiła zmiana w warunkach płatności.
  Do 10.00 PLN zostało obniżone minimum w przypadku zlecenia wypłaty przez PayPal.
  Zlikwidowana została opcja wypłat przez E-Gold.

Net-Zarabianie

14.10.2008

ImperiumReklamy

 • Po krótkiej przerwie związanej z aktualizacją skryptu i przeniesieniem programu na nowy serwer, ImperiumReklamy wznowiło działalność.
  Program zyskał nową szatę graficzną. Z poprzednich warunków uczestnictwa zachowane zostały system referencyjny i próg wypłaty, zapowiadana jest jednak stopniowa obniżka minmum. Znika wynagrodzenie punktowe, a punkty zebrane przez uczestników zostaną w najbliższym czasie przeliczone na gotówkę i dodane do kont. Zmieniły się opcje płatności i sekcje zarabiania, a metody zarabiania rozszerzono o promowanie płatnego linku PTP

MatrixMails

 • Kilka dni temu (09.10.2008) w MatrixMails nastąpiła awaria twardego dysku. Program w ciągu 24h został odtworzony z kopii zapasowej. Nie obejmowała ona jednak poczty MyBestEmail. Prace nad jej odtworzeniam przedłużają się. Admin sugeruje, by w razie potrzeby założyć konto tymczasowe na ten sam login.

EarlyCash

 • Admini programu EarlyCash poinformowali, że z powodów osobistych zmuszeni są zrezygnować z jego prowadzenia i przekazać go następcy.
  Według informacji, nowym administratorem EarlyCash ma zostać Magdalena, właścicielka grupy CAT. Dotychczasowi Admini zapewniają jednak, że zanim to nastąpi, zrealizują zlecone wypłaty.
  Niemniej z uwagi na wciąż wzrastające zadłużenie Magdaleny w stosunku do uczestników jej programów, EarlyCash zostaje zdjęty z listy programów polecanych przez serwis.

Net-Zarabianie

08.10.2008

WordLinx

 • WordLinx obchodzi 5 urodziny. Dla ich uczczenia przewidziane są liczne atrakcjie. Pulę 100,00 $ przeznaczono na losowe wypłaty - bonusy dla aktywnych uczestników, których lista pojawi się 30 października. Trwa bardzo atrakcyjny Konkurs na poleconych, do którego wliczani będą tylko aktywni poleceni. Zapowiadane jest też podwyższenie poziomu referencyjnego do 10%, wprowadzenie linków o wartości 0,5c i zmiana grafiki.

SmartBarre

 • W SmartBarre zostały przeliczone punkty za wrzesień.
  Zastosowany przelicznik to 9,00 eurocentów za 1000 punktów.

Net-Zarabianie

06.10.2008

ImperiumReklamy

 • Renoirdaniel, właściciel najstarszego z istniejących polskich programów działających na skrypcie CC, zdecydował się przekazać ImperiumReklamy w ręce nowego admina.
  W najbliższym czasie obejmie go Pampers.
  Program przez bardzo długi czas należał do ścisłej czołówki polskiego getpaidu ciesząc się ogromną sympatią i popularnością, od ponad roku był jednak mocno zaniedbany.
  Przechodząc w odpowiednie ręce ImperiumReklamy ma duże szanse na drugą młodość i powrót do dawnej świetności.
  Najprawdopodobniej program wymagać będzie dostosowania do obecnych warunków GPTR i należy liczyć się ze zmianami warunków uczestnictwa, niemniej na przykładzie programów prowadzonych przez Pampersa można spodzieać się, że będą to zmiany korzystne dla uczestników a ImperiumReklamy zachowa tradycje programu uczciwego i wypłacalnego.

ECBarre

 • W ECBarre przeliczono punkty za wrzesień.
  Przelicznik za 1000 pkt wyniósł 11.03 eurocenta.

  Dzisiaj rozpoczął się nowy codzienny konkurs "En attendant 2009" trwający do 31 grudnia.
  Polega na szukaniu obrazków-zdrapek ze świątecznymi symbolami. Każdemu z pięciu symboli przypisana jest wartość, pomnożona przez liczbę na obrazku. Limit dobowy to 24 zdrapki rozłożone na różnych podstronach i w różnych porach. Aby zdobyc punkty, należy odkryć czerwone pole i zatwierdzić kikając w pole obok, a komunikat o zaliczeniu punktów wyświetli się w pop-upie.
  Dodatkowe zdrapki można otrzymać za EC Code (1 EC Code=6 zdrapek)

SmartBarre

 • Dotychczas nie przeliczono punktów w SmartBarre.
  Najprawdopodobniej przyczyną jest przedłużająca się nieobecność Admina, który z powodu problemów rodzinnych od dwóch miesięcy przebywa poza miejscem zamieszkania i nie ma dostępu do internetu.