Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Październik 2007

30.10.2007

Net-Zarabianie

Reklamówka

 • W Reklamówce nastąpiły zmiany warunków uczestnictwa.
  Z najważniejszych:
  • Minimum wzrosło do 9,99 PLN
  • Wprowadzo minimum dla samotnych klikaczy 5,55 PLN (do 20 poleconych ogółem)
  • Zmniejszono ilość i podwyższono poziomów poleconych - z 4: (11/7/3/1) do 3: (15/10/5)
  • Podniesiono wartość reklam
  ponadto wycofano reklamy punktowe i wprowadzo możliwość wypłaty na Paypal

Cashdelight

 • Adminka Cashdelight w admin-mailu powiadomiła userów o nowych ofertach w sekcji płatnych zapisów i korzystnej dla nich zmianie w warunkach uczestnictwa.
  Z 35% do zaledwie 10% obniżony został próg wymaganej aktywności usera, by naliczane były mu procenty od zarobków poleconych.
  Aileen jednocześnie zachęca uczestników do przedstawiania własnych sugestii, propozycji i krytyki dotyczących programu na swoim forum.

AdBux

 • Tyler, admin AdBux, poinformował w newsie o wprowadzeniu nowej sekcji ofert. Większość jest dla uczestników ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytaniii i Australii, ale admin zapewnia, że niedługo skorzystać z tej sekcji będą mogli także uczestnicy z innych państw.
  Jednak nawet nie mogąc obecnie bezpośrednio z ofert skorzystać, uczestnicy zarabiają na nich, jeśli mają poleconych z wymienionej grupy krajów, którzy skorzystają z tej sekcji.

28.10.2007

GoldBarre

 • Bez słowa uprzedzenia i wyjaśnienia admin GoldBarre zbanował uczestników z kilku państw, w tym z Polski, banując jednocześnie IP, nie rozliczając się z nimi i nie dając szansy nawet na wykorzystanie zgromadzonych środków choćby na reklamy.
  Biorąc pod uwagę sposób w jaki to zrobił i fakt, że z decyzją poczekał do końca miesiąca, ale przed przeliczeniem punktów, z przykrością stwierdzić trzeba, że nie po raz pierwszy Polacy spotykają się z nieuczciwością francuskich webmasterów.

23.10.2007

Strefa Biznesu

 • Admin Strefy Biznesu zakończył zasadnicze zmiany w programie.
  Próg wypłaty podniesiony został do 2.49$, wartość e-maili i płatnych PTC mieści się obecnie w przedziale 0.25c - 0.5c, znikły zarobki punktowe, zastąpione tanimi klikami, doszła sekcja klików konkursowych.
  Przekalkulowane i skorygowane zostały zasady premiowanego członkostwa, wycofano zarabianie przez ustawienie strony startowej.
  Strefa Biznesu po tym liftingu staje się niemal bliĽniaczą siostrą Dolarka i wszystko wskzuje na to, że "niechciane dziecko" staje się obecnie pupilem swego właściciela, a rokowania tym lepsze, że Pampers zapowiedział niezmienność uczuć dla przysposobionego.
  Zaległych wypłat spodziewać się można po 29 paĽdziernika, czyli po powrocie Pampersa z zasłużonego urlopu.
  Admin sygnalizuje dodatkowe urozmaicenia i atrakcje w programie, jednocześnie przymierza się do przetestowania skuteczności reklam targetowanych, stąd prośba o zaktualizowanie zainteresowań.
  Konkurs na poleconych trwa.

Dolarek

 • W Dolarku, podobnie jak w Strefie Biznesu wprowadzono sekcję Tanich klików o wartości 0.01c - 0.05c, które zastąpić mają punktowe PTP.
  Ze względu na wahania kursu dolara zrezygnowano ze stałego przelicznika
  na rzecz realnego, aktualizowanego raz w tygodniu.
  Ze względu na spore wydatki poniesione przez admina w ostatnim czasie (dwukrotna zmiana hostingu, koszty niezbędnych poprawek) i tygodniowy urlop, realizacja wypłat została przesunięta na przełom miesiący.

NetReklama

 • Oficjalnie, choć nieco póĽno przedstawił się uczestnikom NetReklamy jej nowy administrator, Bilo22.
  Potwierdził niezmienność warunków uczestnictwa i zasygnalizował korekty w ofercie i cenniku reklam.
  Trwa realizacja wypłat zaległych po poprzednim właściecielu, zrealizowano
  już większość zleceń na konta e-gold, w najblizszym czasie zapowiadane są wypłaty na polskie konta bankowe.
  W skrzynkach stopniowo przybywa e-mail, w sekcjach PTC bannerków do wyklikania a program zyskuje na wiarygodności.

18.10.2007

Niestabilność polskich programów

 • Gromadne przeniesienie sporej części polskich programów na nowy serwer jak dotąd okazuje się wyjatkowo nietrafną decyzją ich właścicieli.
  Od czasu przenosin seria niepowodzeń. Oprócz problemu z zablokowaniem serwera przez o2, z którym po kilku dniach jakoś się uporano, nieustanna niestabilność serwera. Wczytywanie stron programów najczęściej przerywane jest komunikatami o niemożności połączenia, gdyż serwer odpowiada zbyt powoli, informacjami The MySQL server is off line, lub tak opornym przeładowywaniem się stron, że odbiór reklam z PTC praktycznie graniczy z cudem.
  Aczkolwiek zrozumiałym jest szukanie oszczędności przez właścicieli programów, wybór serwera odnosi skutek wręcz przeciwny do zamierzonego. Spada aktywność i liczebność zniechęconych userów, w ślad za tym spadnie odczuwalnie ilość nabywców reklam, a pozorna oszczędność w efekcie przyniesie straty nie do pokrycia różnicą w opłacie za serwer, którego profesjonalnym nawet przy najlepszych chęciach określić się nie da.
  W najbliższej przyszłości najprawdopodobniej można oczekiwać kolejnych przerw w działaniu polskich programów, spowodowanych następnymi przenosinami.

MagentaMails

 • Po kilku e-mailach pozorujących powrót do działalności, znów martwa cisza.
  Nieoficjalnie mówiono, że właścicielem Magenty został loveads, bohater niedawnego skandalu.
  Jeśli ta pogłoska jest zgodna z prawdą, chyba nie należy oczekiwać powrotu systemu do życia.
  Na łamach serwisu MagentaMails trafia do archiwum, rejestracja i próby zarabiania w Magencie mijają się z celem.

mReklama

 • Całkowity zastój w działalności mReklama.
  W Inboxie i skrzynkach pocztowych e-maili reklamowych nie było od wieków, kilka linków w PTC nie świadczy by program zmienił profil z PTR na PTC.
  Sytuacja nie zmienia się od miesięcy. Właściciel mReklama, jakubwlodarczyk, choć znany z uczciwości w sprawach finansowych, własny program i jego uczestników (oględnie mówiąc) - totalnie olał.
  Tym samym mReklama również trafia do lamusa, by nikt z czytelników nie miał wątpliwości, czy warto się w nim rejestrować.

NetKieszonkowe

 • Do lamusa przechodzi także NetKieszonkowe, którego webmaster Ravqucik mimo wielokrotnych deklaracji podjęcia regularnej pracy, program zahibernował chyba ostatecznie.
  Niejasna obietnica przekazania NetKieszonkowe innej osobie również nie znalazła pokrycia w rzeczywistości.

Reklamówka

 • Webmaster Reklamówki ponownie zapowiada zmiany warunków uczestnictwa w programie.
  Od listopada niemal o 100% wzrasta minimum i wynosić będzie 9.80 PLN.
  Podwyższenie minimum wynagrodzić ma wzrost wartości linków reklamowych i wzrost procentu od zarobków poleconych.
  Termin zapowiadanego przejścia ze skryptu KasaGPT na CashCrusader został przesunięty o miesiąc.

Gold-Barre

 • W Gold-Barre ruszył Wielki Konkurs PointsBonus.
  PointsBonus to rodzaj nowej waluty, punktów bonusowych, które pozwolą na "zarabianie prezentów" (przedmiotów i gotówki) których lista znajduje się na stronie Cadeaux PointsBonus.
  PointBonus zdobywa się w sekcji Jackpot, wymieniać można na nie także punkty Golds i GoldOrs.
  Konkurs trwać będzie do 30 listopada 2007 a o nagrodzie decyduje ilość zdobytych w tym czasie punktów bonusowych.

Net-Zarabianie

10.10.2007

NetReklama

 • Adminem NetReklama został bilo22. W najbliższej przyszłości przewiduje dwie zmiany w programie. Skorygowane zostaną ceny reklam, a minimum podniesione zostanie najprawdopodobniej do 5.00 PLN.
  Na początek nowy właściciel dokonał już kilku zaległych wypłat.

Strefa Biznesu

 • Przejęta ponownie przez Pampersa Strefa Biznesu ruszyła pełną parą.
  W skrzynkach zagościły e-maile a w sekcji PTC bannerki, warto więc by nieaktywni uczestnicy przypomnieli sobie o programie zanim stracą konta za nieaktywność.
  W sekcji zarobków zmieniono sposób ich wyświetlania, klasyczna tabelka daje pełny obraz wszystkich operacji na koncie.

Early Cash

 • Na pocztę o2 nadal nie dochodzą e-maile z Early Cash.
  Odebrać je można tylko ze skrzynki na stronie programu.

Reklamówka

 • Na stronie Reklamówki w panelu użytkownika admin umieścił ankietę, w której prosi o opinie na temat ewentualnych dalszych zmian warunków uczestnictwa.
  Pod uwagę brane są: zmiana skryptu, podwyższenie progu wypłaty i wartości reklam oraz rezygnacja z wynagrodzeń punktowych a także obcięcie zarobków z poleconych w przypadku nieaktywności uczestnika.

Link Grand

 • Wśród reklamowych linków w Link Grand pojawiły się wciąż aktywne linki oznaczone -- Do NOT Click Here --.

Gold-Barre

 • W Gold-Barre zmieniło się menu w panelu użytkownika. Dostęp do poszczególnych stref umieszczono w przejrzystej tabelce. Nie wszystkie opcje jeszcze funkcjonują, ale do końca miesiąca prace mają być zakończone.
  Wprowadzona zostaje możliwość przekazania innemu użytkownikowi punktów Golds, GoldOrs i euro.
  Thomas informuje, że w najbliższym czasie część jego obowiązków przejmie nowy moderator.

07.10.2007

Ogólnie

 • Uczestnicy programów: Centrum Biznesu, EuroBiznesu, Dolarka, EarlyCash, LuckyMails, Reklamówki i kilku innych, odbierający e-maile przez skrzynki pocztowe na o2, powinni sprawdzić zawartość Inboxów na stronach programów.
  Od czasu zmiany serwera e-maile nie dochodzą. Właściciel serwera podjął odpowiednie kroki, ale tymczasem reklamy można odebrać jedynie bezpośrednio na stronach programów.

Strefa Biznesu i Net Reklama

 • Wreszcie pomyślne wieści, a przynajmniej jedna.
  Oba programy lada dzień powrócą do życia.
  Net Reklamę przejmuje nowy admin. Nie przedstawił się jeszcze, miejmy nadzieję, że sprawdzi się w tej roli, bo Net Reklama ma niezły potencjał a krótka przerwa jeszcze nie zdążyła wyrządzić szkody.
  Druga wiadomość jeszcze lepsza.
  Strefa Biznesu powraca do rąk Pampersa, jak sam twierdzi - tym razem na stałe.
  W tej sytuacji lepszej rekomendacji istnienia i wypłacalności Strefy Biznesu nie trzeba. Wiadomo, że zostaną zrealizowane zaległe reklamy, że uczestnicy odzyskają swoje zarobki.
  Tymczasem oba programy przenoszone są na nowy serwer, a do aktywności powrócą po odświeżeniu DNS'ów.

Loveads

 • Loveads nie działa. Wczoraj najprawdopodobniej jakiś zirytowany jawnym przekrętem uczestnik (a może grupa) wykasował bazę danych, kasując pliki i podmieniając plik główny na ostrzeżenie przed rejestracją i uczestnictwem w scamie.
  Mała rzecz, a cieszy :-D
  Dobrze, że choć jeden oszust nie pozostał bezkarny, może i inni wyciagną wnioski z tego incydentu.
  Być może niektórzy z uczestników odczują żal, bo stracili pieniądze na promocję, bo spodziewali się nagród w Konkursie na poleconych.
  Nie ma czego żałować, raczej powinni się cieszyć, że jednego scama mniej.

06.10.2007

Loveads

 • Dwa dni temu, kiedy na forum w temacie Loveads padły uwagi o niezmiennej od ponad miesiąca kwocie wypłaconych pieniędzy, loveads powiększył ją o fikcyjną wypłatę na wartość 700.00 PLN. Manipulacja miała uwiargodnić wypłacalność programu.
  Dzisiejszej nocy właściciel Loveads bez uprzedzenia i wypłacenia użytkownikom pieniędzy zmienił warunki uczestnictwa. Uczestnicy zostali postawieni przed faktem przekształcenia programu w "for-ads only".
  Jest to jawna ucieczka przez wypłacalnością i odpowiedzialnością.

04.10.2007

Net-Zarabianie

03.10.2007

Net-Zarabianie

Loveads

 • Uczestnicy Loveads powinni na wszelki wypadek zajrzeć do Inboxu w panelu użytkownika.
  Mogą się w nim znajdować e-maile, które od wczoraj nie dotarły do skrzynek pocztowych.

Dolarek, Centrum Biznesu i Euro Biznes

 • Admin zapowiada wstrzymanie wypłat i wysyłki reklam w najbliższych dniach.
  Dzisiejszego wieczoru programy zostaną przesiesione na nowy serwer.
  Do czasu odświeżenia DNS'ów mogą wystąpić zakłócenia w działaniu programów, lepiej więc wstrzymać się z wszelkimi operacjami na stronach.

Euro Barre

 • Jako ostatni przeliczył punkty EuroBarre.
  Przelicznik drgnął, za 1000 pkt zapłacono 7,03 eurocenta.

01.10.2007

Early Cash

 • Admini Early Cash uprzedzają, że w związku ze zmianą dns'ów domeny mogą nastąpić zakłócenia w działaniu programu i różnice w naliczeniach zarobku.
  Zalecają powstrzymanie się od odbioru i zamawiania reklam do czasu ustabilizowania programu, co nastąpić ma w połowie tygodnia. Do tego czasu wstrzymana zostaje też realizacja zamówionych reklam.

Magenta Mails

 • Po długiej przerwie program powraca do życia i w skrzynkach pojawiły się reklamy.
  Jak dotąd administrator nie powiadomił, co było jej przyczyną.
  Informacja z niepotwierdzonych Ąródeł mówi, że nastąpiła zmiana na stanowisku dowodzenia.

Strefa Biznesu i NetReklama

 • Nadal nieznane są przyszłe losy obu programów. Ich właściciel wystawił je na aukcję.
  Trudno przewidzieć, czy znajdzie się nabywca, a jeśli nawet, czy przejmie zobowiązania wobec użytkowników.

Money Cash Bar

 • Przelicznik punktów za wrzesień utrzymał się na poziomie ubiegłego miesiąca.
  Za 1000 punktów naliczono 5,12 eurocenta.

SmartBarre

 • Przelicznik punktów za wrzesień w stosunku do ubiegłego miesiąca wzrósł o całego eurocenta.
  Za 1000 punktów naliczono 10,00 eurocentów.

Gold-Barre

 • Po raz pierwszy od ośmiu miesięcy odnotowano spadek wartości punkta.
  Spadek znaczny i odczuwalny, za wrzesień naliczono 6,212 eurocenta za 1000 punktów.
  Thomas informuje, że z powodu kłopotów osobistych obecnie nie będzie mógł poświecić czasu na regularną realizację reklam i modyfikacje programu, ale w ciągu dwóch tygodni zostaną wprowadzone pewne innowacje, a za około miesiąc wszystko powinno wrócić do normy i można spodziewać się wzrostu przelicznika.