Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Marzec 2007

24.03.2007

Net-Zarabianie

 • Na łamach serwisu dziś opis godnego zainteresowania polskiego systemu. Mowa o:
  Strefie Biznesu
  • Strefa Biznesu powstała 1 października 2006 na skrypcie CC , a jej pierwszą właścicielką i webmastreką była jbs.
   Program, choć w założeniu niezły, furory nie zrobił, zabrakło pomysłów, może cierpliwości lub czasu, i jbs z niego zrezygnowała. System jeszcze stosunkowo nowy, liczba uczestników nie dobiła tysiąca.
   Ale ponieważ 25 lutego 2007 Strefę Biznesu przejął Pampers, obecny właściciel Dolarka i Centrum Biznesu i biorąc pod uwagę jego sposób prowadzenia programów, można zakładać, że obecnie Strefa Biznesu będzie się piąć w rankingach i szybko dobije do czołówki polskich systemów. Warto więc skorzystać z okazji, gdyż właśnie teraz najłatwiej zbudować dobrą siatkę poleconych.
   Atrakcyjne, niskie minimum - 3 PLN, trzy poziomy poleconych, w planach korzystne zmiany, promocje i konkursy a osoba webmastera gwarancją rzetelnych wypłat.

No Banner Zone i 5 Star Promotions

 • Właścicielka obu systemów, Liadin, ogłasza ich zamknięcie. Fakt ten tłumaczy złym stanem zdrowia, który nie pozwala jej na dalsze prowadzenie programów, a nie ma zamiaru ich nikomu odstępować. Zgromadzone środki można jeszcze wykorzystać, a uczestnikom, którzy osiagnęli minimum Lia obiecuje zrealizowanie wypłat przed ostateczną likwidacją firm.
  Szkoda, zarówno No Banner Zone jak i 5 Star Promotions znane były z rzetelności i bardzo popularne, choć w ostatnim roku Polacy mieli ograniczone możliwości zarabiania.

22.03.2007

Krak Mails

 • Krak Mails informuje o krótkiej, kilkugodzinnej przerwie w działaniu programu. Przewidziana jest jutro we wczesnych godzinach porannych.
  W uzupełnieniu do informacji o nadrabianiu zaległości przez Krak Mails, miło mi poinformować, że otrzymałam wczoraj ostatnią część zaległej wypłaty, tym razem na PayPal.

Dolarek

 • Także i z tego sytemu na konto PayPal wpłynęła wypłata, z przyjemnością odnotować należy, że w tempie ekspresowym!

Bold Bytes i Sunrise Paid Emails

 • W ostatnich dniach miały miejsce krótkie przerwy w działaniu obu programów, spowodowane zmianą hostingu.
  W Sunrise odczuwalna zmiana w sposobie wysyłania e-maili zawierających cheap-linki, zamiast solo, wysyłane są obecnie jako Bulk Ads i Super Cheap, pakowane po kilkanaście sztuk w shared-mail.

20.03.2007

Krak Mails

 • Po zmianie skryptu i kosmetycznych zabiegach w Krak Mails można znów zakupić reklamy ze zgromadzonych zarobków.
  W dalszych planach naliczanie procentowe od punktów i zmiana grafiki.
  Wznowiono też wypłaty. Na stronie programu pojawiła się lista zrealizowanych wypłat marcowych.
  W tym także i moja, częściowa zaległa wypłata.

Reklamówka

 • Webmaster zapowiada trzydniową przerwę w działaniu Reklamówki. W dniach 22-25 marca program będzie przenoszony na inny serwer.

Centrum Biznesu

 • Kolejna dobra wiadomość z Centrum Biznesu. Zmniejszono wymaganą do wymiany ilość punktów. Poprzednio należało zgromadzić 3500 punktów, obecnie wymienić je można już od 1000 punktow. Przelicznik pozostał bez zmiany.

Inne polskie systemy

 • Jak bardzo kondycja programu zależna jest od systematycznej pracy właściciela nie trzeba nikomu tłumaczyć, widać to choćby na przykładzie Dolarka, Early Cash czy Centrum Biznesu.
  Są webmasterzy, do których świadomości widocznie nie dociera recesja w get-paidzie, bo pracują tak, jakby chcieli zaprzeczyć jej istnieniu.
  Znajdują sposoby na zainteresowanie reklamodawców i sprzedaż reklam, pozostają wrażliwi na wahania rynku zachowując elastyczność i dbałość o program, co przekłada się na jego jakość, a tym samym popularność.
  Niestety, niewiele takich, a te niegdysiejsze czołowe schodzą na coraz niższe miejsca w rankingach.
  Programy idą jeszcze tylko starym rozpędem, webmasterzy jakby tego nie zauważali, lub straciło to dla nich znaczenie.
  Brak nabywców reklam? Raczej zmiana zainteresowań właściciela, aczkolwiek zrozumiała, to przykra dla użytkowników, w których już nie dostrzega się ludzi i ich potrzeb, a tylko statystyki - ot, jeden czy drugi klik, oglądalność strony i utrzymanie PR, swoiste internetowe "zaplecze" dla spraw nowych.
  Na stare brak czasu, a może bardziej chęci.
  Czy po części nie w tym należy upatrywać zapaści w get-paidzie?
  Smutna refleksja i nieodmienne skojarzenie z warszawskim pochodem pierwszomajowym...
  "Ochota już przeszła, Wola jeszcze maszeruje..." Czy jeszcze?

Zielony Mail

 • Jeszcze wciąż w czołówce, ilościowo zdawałoby się nie ma wielkiej różnicy, nnie kilka e-maili.
  Jak jest faktycznie?
  Pieniężnych nie za wiele, a niekorzystną różnicę pomiędzy dawną a obecną sytuacją w punktowych maskuje stały zestaw reklam o nominale 1 pkt samego webmastera. Soccer, Bet-at-home a na okrasę powiadomienia o loterii.
  Gdzie podziały się reklamy za 5 i 10 punktów? Zdarza się jeszcze 5 pkt w PTC, gdzie bannerka pieniężnego nie widać od wieków.
  Forum od miesięcy zaniedbane, właściwie martwe. Właściciel? Chyba w upodobnianiu do Big Brothera trochę się zagalopował, zapomniając nawet co to głos.
  Do tego cieniem kładzie się niejasna sprawa Kasiory, która opuściła nas po angielsku, znikając z naszą kasą, rzekomo sprzedana.

Imperium Reklamy

 • Pozorna stabilność świadczy raczej o skostaniałości. W Imperium e-maile reklamowe zawsze kojarzyły mi się z krakowskimi tramwajami. Nie było wcale, lub przychodziły w stadzie.
  Nie prowadzę statystyk, ale w moim odczuciu teraz nie tylko rzadziej przychodzą, ale jest ich mniej.
  Konkurs na poleconych trwa, ale rewelką nie jest. Potencjalnych chętnych odstrasza podobieństwo programu do wstęgi Möbiusa, zakamieniałe minimum o krok do nieskończoności, niekorzystne zmiany w systemie referencyjnym, brak elastyczności, marazm.
  Quo vadis, Renoirdaniel?

Net Kieszonkowe i Planeta Kasy

 • Trawestując czarnoleskiego Mistrza Jana chciałoby się rzec "Pełno nas, a jakoby nikogo nie było..."
  Chorowity webmaster mamiąc co jakiś czas obietnicami rychłego powrotu do kondycji własnej i systemów, pozostawia nas z podkulawioną nadzieją i znika ponownie na czas bliżej nieokreślony.
  (Co nie przeszkadza mu zresztą w kontynuacji zainteresowań innych, z inwestycyjnej sfery.)
  Tymczasem oba coraz bardziej cherlawe programy wyrwane na dzień z letargu, układają się do ponownego snu. Jednak w tym przypadku nie sprawdza się mądrość ludowego porzekadła, sen nie zawsze uzdrawia, czasem to tylko symptom ciężkiej choroby.

Hihawka

 • Voodoo Persamina...
  O ile pamiętam, informował swego czasu o wyjeĄdzie, ale czy w tym voyage Thaiti było aby uwzglądnione?
  Czymże aż tak "zasłużyli się" użytkownicy zacnemu Persaminowi, że zapatrzywszy się w George'a Romero zafundował im zombie?

12.03.2007

Centrum Biznesu

 • Centrum Biznesu ma nowego właściciela. I co rzadko się zdarza, można się szczerze z tego cieszyć, ponieważ został nim Pampers. Wprawdzie nie wiadomo jeszcze, czy zmienią się w jakiś sposób warunki uczestnictwa, bo strona programu chwilowo nie działa, ale w tym przypadku zmian można oczekiwać raczej na lepsze.
  Cieszy ogromnie, że poprzedni właściciel Centrum Biznesu, M@xiu, okazał się nie tylko dobrym webmasterem, ale przekazując program w godne ręce także odpowiedzialnym człowiekiem.
  M@xiowi zatem wyrazy wdzięczności i życzenie powodzenia w realu, Pampersowi powodzenia w prowadzeniu Centrum Biznesu i nie tylko.

mReklama

 • Webmaster zainteresował się problemem odbioru e-maili. W skrzynce pocztowej pojawiło się ich kilka, co świadczy, że stara się go rozwiązać.

Cash Delight

 • Aileen, właścicielka Cash Delight jak zwykle nie ociąga się z wypłatami. Mimo zmiany sposobu płatności z e-gold na PayPal zlecona wypłata na koncie pojawiła się po kilkunastu godzinach.

10.03.2007

Centrum Biznesu

 • Webmaster Centrum Biznesu zapowiada swoje odejście i uprzedza o sprzedaży programu, tłumacząc, że ze względu na pracę i życie osobiste nie jest w stanie dłużej go prowadzić. Szkoda, bo trzeba przyznać, że program należy obecnie do ścisłej czołówki polskich sytstemów. Rzadko się zdarza, by nowy administrator, najczęściej przypadkowy, właściwie kontynuował tradycje programu już ukształtowanego o i dobrej renomie.

09.03.2007

Cash Delight

 • Miłe zmiany w Cash Delight. Program nie tylko zmienił grafikę na bardziej atrakcyjną, dzięki której strona ładuje się szybciej, ale obniżył próg wypłaty. Minimum obecnie wynosi zaledwie 3$, a wypłaty można dokonać także na PayPal.

Reklamówka

 • W Reklamówce także zmiany. Naliczanie prowizji za bannery i maile punktowe wynosi obecnie 4%,3%,2%,1% a przelicznik punktowy obniżono do 2000 pkt.

Bold Bytes

 • W Bold Bytes zapowiedziano kolejne testy językowe. Należy się ich spodziewać w najbliższych dniach. Paddy przypomniała też, że program Bold Bytes reklamować można jedynie w języku angielskim.

mReklama

 • Uczestnicy powinni zainteresować się zawartością inboxa na stronie programu. Od co najmniej miesiąca e-maile nie dochodzą do skrzynek pocztowych i reklamy można odebrać jedynie bezpośrednio ze strony, a brak zainteresowania webmastera nie daje nadziei, że sytuacja szybko się poprawi.

Dolarek

 • Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Dolarku. Tu stała troska webmastera o jakość programu widoczna jest na każdym kroku. Po ostatnich poprawkach większość reklam trafia już do skrzynek, a ich ilość zaspokoić może nawet największe wymagania. Wśród reklam cieszy ponowny widok wieloodsłonowej kampanii pana Nadlera. Poprzednia pozwoliła szybko zarobić ogromną ilość punktów. Dolarek kwitnie w rękach Pampersa i niezaprzeczalnie stał się obecnie na polskim rynku programem Nr 1.

Euro Barre

 • Od początku miesiąca wielu użytkowników ma problem z surfbarem. W chwilę po odpaleniu surfbar wyłącza się samoczynnie, a na pulpicie wyświetla się informacja
  Erreur d`execution `6`: Depassement de capacite.
  Być może błąd powoduje jedna z emitowanych reklam i minie on z chwilą wygaśnięciem wykupionej kampanii, jednak na razie nie pozwala zdobywać punktów.

04.03.2007

Centrum Biznesu

 • Po chwilowych kłopotach z hostingiem webmaster w e-mailu zdementował pogłoski na temat kłopotów finansowych. Potwierdzenia jego słów można upatrywać w szybkich rozliczeniach. Zlecona wczoraj wieczorem wypłata już dzisiaj w południe weszła na konto.

Euro Barre

 • W Euro Barre przeliczono punkty za luty.
  Przelicznik nieznacznie wzrósł i wynosi:
  6,93 eurocenta za 1000 pkt

Hi Money

 • Ten surfbar również dokonał przeliczenia, tu odczuwalny wzrost wartości przelicznika:
  za 1000 pkt naliczono 14.47 eurocenta
  Dla porządku należy odnotować, ze kilkanaście dni temu zniknęła sekcja Clics, w której można było zarobić dodatkowe punkty.

Dolarek

 • Uczestnicy programu powinni zajrzeć do Inboxa na stronie Dolarka.
  Niewykluczone, że znajdą w nim dziesiątki nieodebranych, a aktualnych reklam.
  Nie wiadomo, co jest przyczyną, że nie wszystkie trafiają do skrzynek pocztowych, do mojej z ponad sześćdziesieciu dotarło niespełna trzydzieści.

5 Star Promotions i No Banner Zone

 • Coraz gorsza sytuacja Polaków w obu programach Liadin. Od czasu wprowadzenia reklam targetowanych zarabianie ograniczyło się do kilku centów na miesiąc. Mimo pełnej wypłacalności NBZ i 5*Promotions, o ile nie ma się w downline poleconych z krajów innej strefy, dalsze uczestnictwo w tych systemach staje się bezsensowne, bo od miesięcy nic nie wskazuje, by sytuacja miała ulec polepszeniu.

03.03.2007

Forum Virtual Cash

 • W dniu dzisiejszym na Forum Virtual Cash miała miejsce 7-tysięczna rejestracja.
  Dla właściciela i Admina FVC oraz całego forum - serdeczne gratulacje i życzenia miłej atmosfery i wielu sukcesów w przyszłości.

01.03.2007

Money Cash Bar

 • W Money Cash Bar przeliczono punkty za luty.
  Przelicznik stanął w miejscu, jest identyczny jak za styczeń:
  5,13 eurocenta za 1000 pkt.

Bold Bytes

 • W Bold Bytes po długiej przerwie sypnęły się testy na znajomość języka angielskiego. Pierwszy sprawił problem nawet nieźle posługującym się tym językiem. Paddy z właściwym sobie poczuciem humoru i wdziękiem anulowała jego wyniki, a kolejny był prościutki.

Krak Mails

 • W skrzynkach pocztowych pojawiły się e-maile z Krak Mails, pierwsze po przerwie spowodowanej przesiadką na skrypt CC. Strona programu działa bez zarzutu, dostępna jest też lista wypłat i statystyki poleconych. Niestety, na serwerze bannery promocyjne nadal nie są dostępne.

Reklamówka

 • W panelu usera pojawił się Inbox, a w resendowym e-mailu możliwość odebrania reklam, które wcześniej nie trafiły do skrzynek pocztowych.

Centrum Biznesu

 • Problemy z serwerem stały się ostatnio przyczyną dłuższych przerw w działaniu programu. Po ponownym uruchomieniu przez niedługi czas stawki od zarobków poleconych nie były właściwie naliczane, niby już wszystko wróciło do normy, ale wieczorem znów problem z wejściem na stronę programu.