Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Styczeń 2011

Net-Zarabianie

19.01.2011

Sejfik

 • Kilka dni temu uczestnicy Sejfika zostali postawieni przed faktem niezapowiedzianej zmiany warunków uczestnictwa.
  Administrator serwisu radośnie poinformował o legalizacji działalności, czyli podpięciu Sejfika pod zarejestrowaną wcześniej firmę eBizo i związanej z tym konieczności wprowadzenia zmian w serwisie.
  A wśród nich czasowe wstrzymanie wypłat, zmniejszenie stanu kont o 18% na poczet bieżącego podatku ryczałtowego oraz potrącanie tegoż podatku przy każdej następnej wypłacie.

  Jak wszystkim wiadomo, legalna działalność to rzecz chwalebna. Bo to i działalność zgodna z prawem i przejaw patriotyzmu. Dodatkowo zapewnia psychiczny komfort i ekonomiczne profity.
  Jednocześnie jednak wymaga poniesienia kosztów oraz zobowiązuje do odprowadzania podatku.
  O ile do odprowadzania podatku z własnej (prywatnej) działalności zobowiązany jest sam admin Sejfika, to obowiazek ten nie obejmuje uczestników jego programu.
  Mało prawdopodobnym wydaje się, by którykolwiek z uczestników Sejfika zarobił w nim w ciagu roku kwotę wyższą, niż ta, która ustawowo zwolniona jest od podatku i którą rozlicza się w corocznej deklaracji podatkowej ujmując taki dochód w rubryce "inne przychody".
  Rozliczenia rocznego z reguły dokonuje sam podatnik. Uczestników Sejfika nikt nie pytał czy chcą, by zeznanie podatkowe złożył za nich płatnik. Nikt z nich także nie składał płatnikowi, czyli adminowi Sejfika, oświadczenia na druku PIT-12.
  Skad więc taka gorliwość admina w wyręczaniu uczestników w rozliczeniach z fiskusem?
  Czyżby to z ich kieszeni miały być pokryte zobowiązania admina?

14.01.2011

Centrumbiznesu, EuroBiznes, Skarbonka i StrefaBiznesu

 • Magdalena, dotychczasowa właścicielka serwisów Kreativo - Centrumbiznesu, EuroBiznes, Skarbonka i StrefaBiznesu, rozwiała własne sny o potędze i ostatnie złudzenia ich uczestników.
  Wypłat nie doczekali, a i zarobki znikły jak sen złoty.
  Kreatywna adminka, swego czasu specjalnej troski kilku osób broniących jej opinii bardziej zapalczywie niż ona sama, pozbyła się zadłużonych od lat serwisów.
  Dawna duma i chwała Pampersa - Centrumbiznesu, EuroBiznes i StrefaBiznesu obecnie znowu w komplecie, bo wraz z Dolarkiem, a przy okazji ze Skarbonką i EarlyCash przeszły w ręce nowego admina.
  Przejął je admin 'uczciwy inaczej' znany pod nickiem 'wariat' i podobnie jak onegdaj w Dolarku na dzień dobry skasował zarobki.
  Jak widać nie taki wariat, by spłacać cudze długi.
  Ale i nie taki, by w ogóle płacić!
  Tym sposobem rozrośnie się scamerska grupa ADS-Center.NET.
  A magdalena?
  Pozostała kreatywna.
  Nabywszy doświadczenia w rolowaniu ludzi myśli o innej karierze.
  Politycznej.
  Z listy PSL kandyduje do Rady Miasta Bydgoszczy
  Mieszkańcom tego pięknego miasta gratulujemy!