Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Styczeń 2007

31.01.2007

Klamm

 • Jak co roku w Klamm ogłoszono Konkurs na poleconych.
  Ref Rallye tradycyjnie trwać będzie trzy miesiące, od 1 lutego do 30 kwietnia.
  Tradycyjnie też pierwszą nagrodą, zawrotną jak na warunki getpaidu, jest kwota 1.000 Euro.
  Trudno jednak o entuzjazm. Klamm nadal nie uregulował sprawy wypłat dla Polaków a wokół tematu panuje martwa cisza. Gdyby jednak Polak wzorem minionych lat wygrał ten konkurs, czy miałoby to wpływ na decyzję Lukasa?

Forum Virtual Cash

 • Mają Amerykanie swoje Oskary, Polacy swoje Wiktory.
  Doczekało się i Forum Virtual Cash. :-D
  Z inicjatywy użytkowników trwa głosowanie w konkursie

  Szuwary 2oo6

  W kilku kategoriach polscy getpaidowcy wyłaniają najlepsze i najgorsze programy, webmasterów, wydarzenia. Czas głosowania kończy się dziś o północy.

22.01.2007

Sunrise Paid Emails

 • W Sunrse Paid Emails zmiany w płatnościach. Zlikwidowano opcję transferu gotówki do Bold Bytes, ale wprowadzono ponownie możliwość wypłaty na konta PayPal.
  Lorelle uprzedza jednak, że edycja zlecenia wypłaty przez osoby, które zleciły je wcześniej, przeniesie je na koniec kolejki oczekujących.

18.01.2007

Allegro

 • W Programie Partnerskim aukcji internetowych Allegro.pl nastąpiły zmiany.
  • dopuszczalne są tylko trzy jednostki reklamowe na jednej podstronie serwisu
  • minimalna kwota wypłaty bezgotówkowej wzrosła z 10 PLN do 20 PLN
  • Allegro zamierza udostępnić w swoim Programie Partnerskim możliwość posiadania dwóch kont (prywatne i firmowe)

Krak Mails

 • Program systematycznie nadrabia zaległości w płatnościach, a lista wypłat dostępna na stronie stale się wydłuża.
  W grudniu wpłynąła wypłata pierwszej raty, kilka dni temu kolejna wypłatka.
  Widać, że Krak Mails wraca do dobrej kondycji.
  Szkoda tylko, że incydent na Allegro podważa wiarygodność webmastera, wyrabiając mu krzywdzącą opinię kłamliwym komentarzem.

09.01.2007

Dolarek

 • Nowy właściciel Dolarka zgodnie z zapowiedzią pierwsze dni swego adminowania programem poświęca na zmiany i drobne retusze.
  Dla uczestników programu najważniejszą informacją jest powrót do amerykańskiej waluty.
  Pampers stwierdził krótko: "Dolarek to dolarek, a nie jakis Zlotowek" i zarobki ponownie naliczane są w dolarach.
  Obiecał też przeanalizować finanse programu, by sprawdzić, czy dałoby się podwyższyć poziomy referencyjne.
  W efekcie tych analiz w Dolarku podniesione jednak zostały stawki w systemie referencyjnym i na dzień dzisiejszy wynoszą: 15, 10 i 5%
  Brawo Pampers!!!

05.01.2007

A-N-A Cash

 • Niespodziewana i przykra wiadomość z A-N-A Cash.
  Sarah informuje o konieczności zamknięcia z dniem 11 stycznia wszystkich swoich programów, całego Enterprises ASA i ogłasza upadłość finansową.
  Obiecuje w miarę przypływu środków sukcesywny zwrot kosztów płatnych upgrade z ostatniego półrocza i zrealizowanie zleconych wypłat.

Dolarek

 • W Dolarku, w timerze odliczającym czas emisji reklamy, dziś zmieniono walutę na polską . O ile jest to zgodne z wcześniejszą e-mailową zapowiedzią sztosa, to przeliczenie zarobków wg kursu wziętego chyba z sufitu zmniejszyło je do 1/3 wartości. Fakt ten ma prawo oburzać, zmiany regulaminowe nie powinny działać wstecz i decyzja webmastera spotkała się z ostrą krytyką poszkodowanych.
  Być może by uniknąć roszczeń, następuje kolejna zmiana właściciela.
  Właśnie nadeszła wiadomość, w której nowy admin - pampers, przedstawiający się jako Wiktor Glowacki, wita uczestników Dolarka i obiecuje pomyślniejsze zmiany.

Centrum Biznesu

 • Zaledwie jeden dzień wyniósł czas oczekiwania na zleconą wypłatę - warto ten fakt odnotować, bo w innych programach nieczęsto się zdarza.

03.01.2007

Planeta Kasy

 • Wiadomość pomyślna, na stronie programu po długiej, bo kilkumiesięcznej przerwie, wreszcie czynna jest sekcja Reklama.
  Pojawił się aktualny cennik reklam, a webmaster w e-mailu zapowiada ich promocję.

Euro Barre

 • Dziś przeliczono punkty także w Euro Barre.
  Przelicznik tradycyjnie wzrósł i opiewa na 6.90 eurocenta za 1000 pkt.

Centrum Biznesu

 • Webmaster wycofał się z decyzji, wg której jednorazowo można było zlecić tylko wysokość dwóch wypłat miesięcznie.
  Od 1 stycznia obowiązuje zmiana w bonusie za poleconego na pierwszym poziomie.
  Bonus podwyższono z 7 gr do 44 gr, ale warunkiem jego uzyskania jest stan konta poleconego, czyli osiągnięcie przez niego kwoty 5.00 PLN.

01.01.2007

Money Cash Bar

 • Surfbar przeliczył grudniowe punkty. Wzrost ich wartości niemal niezauważalny:
  5,12 eurocenta za 1000 pkt.

Hi Money

 • W Hi Money również przeliczono punkty za grudzień. Tu wzrost odczuwalny: 14,81 eurocenta za 1000 pkt.

A-N-A Cash

 • Niekorzystne zmiany w ANA Cash. Od 15 stycznia PTP dostępne będzie tylko dla płatnych upgrade. Spada też jego wartość do $0.55 cpm. Zniesione zostają Free Upgrade, a ważność aktualnych wygasa z dniem 31 października 2007.

Dolarek

 • Zmiana właściciela Dolarka staje się odczuwalna ożywieniem w programie. W ostatnich dniach grudnia do skrzynek napłynęło sporo e-maili. Wciąż niezmieniona zdaje się być stawka, timer opiewa wartość reklamy w centach, klikający jednak powinni zdawać sobie sprawę, że podobno tylko brak czasu webmastera na kosmetyczne poprawki utrzymuje ten stan rzeczy, a faktyczną zapłatę mają naliczaną w PLN.

Early Cash

 • Webmasterzy szukają sposobów na uatrakcyjnienie programu. Jednym z nich jest zaproponowana Loteria VIP, udział w niej zapewnia wykupienie premiowanego uczestnictwa, nagradzanego bonusowym losem.

Imperium Reklamy

 • Z zapowiadanych przez webmastera nowości jak dotąd faktem stała się tylko redukcja systemu referencyjnego do dwóch poziomów. W temacie planowanego konkursu na poleconych panuje cisza, być może spowodowana ogólnym okresem świątecznego zastoju w getpaidzie.

Net Kieszonkowe

 • Niezmienna sinusoida aktywności programu zależna od samopoczucia webmastera sprawia, że getpaidowcy jakby zapominali o Net Kieszonkowe. Szkoda, bo aktywność membersów zwykle motywuje webmastera, a w tym programie wypłata zawsze pewna, jeśli nawet zdarzają się opóźnienia.
  Niezaprzeczalnie przydałoby się jednak jakieś ożywienie, może nawet banalny pomysł Konkursu na poleconych?
  A na poczatek nowego roku - poprawka w skrypcie, by dochodził wreszcie link aktywacyjny ;-)

Krak Mails

 • Webmaster systematycznie nadrabia zaległości, lista zrealizowanych wypłat wydłuża się, a Pawel91a zapowiada kolejne. Oprócz zaległych zleceń mają być równolegle realizowane bieżące. Przewidywane jest też przeniesienie Krak Mail na skrypt Cash Crusader, co użytkownicy powitaliby z wielką radością. Niestety, termin jeszcze nie jest określony, miejmy nadzieję, że nastąpi to niebawem.
  Tymczasem w skrzynkach codziennie większe lub mniejsze ilości reklam a konsekwencja pracy webmastera pozwala mieć nadzieję na odrodzenie programu i jego powrót do czołówki.

Zielony Mail i Kasiora

 • Mimo kryzysu w getpaidzie w Zielonym Mailu ilość reklam w ostatnich miesiącach miała tendencję wzrostową, choć spora ich część to reklamy punktowe, mniej popularne od gotówkowych. Czy jest to pozytywnym wynikiem minionych konkursów? Ożywienie przełożyło się też na Kasiorę, drugą firmę Ediego. I tu przydałby się jakiś konkurs, program nie należy do najliczniejszych, a przypływ nowych uczestników dobrze by mu zrobił.

Our PTR 2

 • Getpaidowa perełka zmieniła szatę graficzną, utrzymując prostotę stylu i zachowując kolorystykę, strona stała się mniej surowa, ale miła dla oka i równie przejrzysta. Odnieść można wrażenie, że wygląd strony oddaje charakter samej Esperanzy, czysty, przyjazny i miły :-)

Hop To Cash Emails

 • Kangurek wybudza się z drzemki, w PTC więcej bannerków, wzrosła ilość e-maili.
  Nie jest to jeszcze stan rozpusty z ubiegłego lata, gdy banneriada sięgała w porywach pół setki bannerów, ale poprawa zauważalna, po dwóch trzech kliknięciach z późnej jesieni, obecnie około dziesięciu stanowi miłą odmianę.

Centrum Biznesu

 • Niezaprzeczalnie najlepszy obecnie program pod względem ilości reklam i tempa zarabiania wciąż nie może osiągnąć wymaganej do spełnienia warunków Konkursu na poleconych liczby aktywnych uczestników. Dziwi fakt nieaktywności, przy ogólnej tendencji do narzekania na brak reklam, podczas, gdy w tym programie jest ich zatrzęsienie a przelicznik wymiany punktów bardzo korzystny.

Hihawka

 • Uczestnicy, którzy duże nadzieje wiązali z powrotem programu do rąk jego pierwszego właściciela, srodze się zawiedli. Sytuacja jak na Marsie - brak śladów życia i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało się zmienić.